De maatregelen in de lokalen

  1. Kom op tijd! Probeer niet veel te vroeg te komen, maar wees zeker ook niet te laat.
  2. Vanaf je door het poortje komt, draag je als lid van een oudste tak, leiding, ouders,… een mondmasker. Dit draag je tot de leiding (na het aantreden) aangeeft dat je dit mag wegsteken. Tijdens het aftreden en het vertrekken zetten we dit opnieuw op.
  3. Je ontsmet je handen vanaf je aankomt en voor je weer vertrekt. Er zal ontsmettingsalcohol aanwezig zijn op een gemarkeerde plaats.
  4. Nadat je je handen hebt ontsmet ga je naar je vak. Er zal voor elke tak een duidelijk vak gemarkeerd zijn op het terrein. Daar blijf je tot er gefloten wordt voor het aantreden. Vergeet dus zeker niet om thuis nog even naar de wc te gaan voor je vertrekt!
  5. Ouders, broers en zussen, bomma’s en bompa’s mogen momenteel niet meer op het terrein komen.

  6. Er zal voor en na de vergadering steeds van elke tak een leiding voor de ingang staan om eventuele vragen te beantwoorden.

  7. De uniformenverkoop en vragen beantwoorden over inschrijvingen, doet onze chef ledenadmin tussen de twee vergaderingen in een kraampje voor de garagepoort. Dus telkens op zondag tussen 12u en 14u.
  8. Maak plezier en speel samen met je eigen tak in je eigen bubbel!

Kalender

{{ errorMessage }}

{{ ev.entity.short }} {{ ev.name }} {{ ev.timestr }}

Nieuws

SH Peiling verhuur 31 mei 2021