Algemeen mailadres: matkot@scoutinghoboken.be

Foto van Inte Lambrechts

Inte Lambrechts
Contactpersoon

Doordachte Timca
1 december 1999

0483 41 15 07
inte.lambrechts@scoutinghoboken.be

Foto van Ruben Michielsen

Ruben Michielsen
Cartografie

Wilskrachtige Scholekster
25 oktober 1991

ruben.michielsen@scoutinghoboken.be

Foto van Bastijn Kestemont

Bastijn Kestemont

Nieuwsgierige Vink
7 juli 1996

0496 94 71 29
bastijn.kestemont@scoutinghoboken.be

Foto van Seppe Van Damme

Seppe Van Damme

Spontane Agame
9 januari 1998

0491 30 41 82
seppe.vandamme@scoutinghoboken.be

Foto van Seppe Vandael

Seppe Vandael

Ijverige Phoca
30 april 1999

0472 47 71 06
Seppe.vandael@scoutinghoboken.be

Foto van Jasper Peeters

Jasper Peeters

Energiek Winterkoninkje
12 april 2002

0478 19 44 85
jasper.peeters@scoutinghoboken.be

Foto van Matthijs Van Hove

Matthijs Van Hove

Adaptieve Kapucijnaap
30 augustus 1995

0496 98 73 49
matthijs.vanhove@scoutinghoboken.be

Foto van Daan Stinissen

Daan Stinissen

Betrouwbare Banteng
19 maart 1999

0494 20 31 60
daan.stinissen@scoutinghoboken.be


Kalender

{{ errorMessage }}

{{ ev.entity.short }} {{ ev.name }} {{ ev.timestr }}

Nieuws

Er zijn geen nieuwsberichten geplaatst in de laatste 30 dagen.