Algemeen mailadres: kapoenen@scoutinghoboken.be

Foto van Ante Bal

Ante Bal
Arta (Communicatie verantwoordelijke)

Fonkelende Artamus
8 juni 2006

0478 61 05 66
ante.bal@scoutinghoboken.be

Foto van Alex Straetmans

Alex Straetmans
Zazoe

Sfeervolle Caniche
11 oktober 2001

0494 31 96 98
alex.straetmans@scoutinghoboken.be

Foto van Stijn Schroots

Stijn Schroots
Rikki

Chilipeperrode Sneeuwstormvogel
22 maart 2004

0468 29 15 89
stijn.schroots@scoutinghoboken.be

Foto van Lotte Van Oosterwijck

Lotte Van Oosterwijck
Asjra

Hulpvaardige Zeepaardje
16 februari 2005

0470 20 32 44
lotte.vanoosterwijck@scoutinghoboken.be

Foto van Seth Verbruggen

Seth Verbruggen
Apo

Guitige Kameel
31 maart 2005

0468 30 42 65
seth.verbruggen@scoutinghoboken.be

Foto van Myrthe Plettinx

Myrthe Plettinx
Nala

Vindingrijke Struto
7 mei 2005

0488 99 09 08
myrthe.plettinx@scoutinghoboken.be

Foto van Elise Ruyters

Elise Ruyters
Kerri

Filantropische Sneeuwpetrel
11 oktober 2006

0486 68 55 01
elise.ruyters@scoutinghoboken.be