Algemeen mailadres: kapoenen@scoutinghoboken.be

Foto van Lien Lambrechts

Lien Lambrechts
Zazoe

Harmonieuze Ree
1 december 1999

0483 41 15 35
lien.lambrechts@scoutinghoboken.be

Foto van Charlotte Stas

Charlotte Stas
Veva

Vrolijke Djiggetai
4 mei 1999

0479 58 27 21
charlotte.stas@scoutinghoboken.be

Foto van Tom Roggen

Tom Roggen
Petro

Vlotte Otogone
28 juli 1999

0471 33 35 51
tom.roggen@scoutinghoboken.be

Foto van Daan Stinissen

Daan Stinissen
Gigi

Betrouwbare Banteng
19 maart 1999

0494 20 31 60
daan.stinissen@scoutinghoboken.be

Foto van Leen Vangenechten

Leen Vangenechten
Nala

Goedhartige Dar
6 juli 2000

0472621732
leen.vangenechten@scoutinghoboken.be

Foto van Jef Straetmans

Jef Straetmans
Asjra

Vredelievend Stokstaartje
12 juli 2000

0496122602
jef.straetmans@scoutinghoboken.be