De Pollekes vzw is de ondersteunende vzw achter de feitelijke vereniging Scouting Hoboken. Naast de verschillende ploegen (feestploeg, klusploeg en bouwploeg) bestaat de vzw ook uit de raad van bestuur.

Algemeen mailadres: pollekes@scoutinghoboken.be

Foto van Kristof Ledens

Kristof Ledens
Voorzitter

Onstuimige Kwikstaart
12 februari 1976

0479 55 30 63
Kristof.ledens@scoutinghoboken.be

Foto van Ilse De Keersmaeker

Ilse De Keersmaeker
Secretaris

Warmhartige Steltral
28 mei 1970

0477 27 37 42
Ilse.dekeersmaeker@scoutinghoboken.be

Foto van Kristel Plettinx

Kristel Plettinx
Mandataris

Behulpzame Pelikaan
18 september 1973

0486 62 35 58
kristel.plettinx@scoutinghoboken.be

Foto van Bert Janssens

Bert Janssens
Penningmeester

Goedgemutste Mier
27 april 1973

0496 98 05 54
Bert.janssens@scoutinghoboken.be

Foto van Liese Sanchez

Liese Sanchez
Mandataris

Vastberaden Sint-Bernardshond
4 februari 1999

0493 19 96 08
liese.sanchez@scoutinghoboken.be

Foto van Inne Vangenechten

Inne Vangenechten
Mandataris

Impulsieve Rotspelikaan
28 februari 1998

0478 30 72 41
inne.vangenechten@scoutinghoboken.be

Foto van Matthijs Van Hove

Matthijs Van Hove
Mandataris

Adaptieve Kapucijnaap
30 augustus 1995

0496 98 73 49
matthijs.vanhove@scoutinghoboken.be


Kalender

{{ errorMessage }}

{{ ev.entity.short }} {{ ev.name }} {{ ev.timestr }}

Nieuws

Er zijn geen nieuwsberichten geplaatst in de laatste 30 dagen.